Produkty

PORTA

PORTA VERTE HOME CZARNY

  • PORTA VERTE HOME CZARNY – MODNE DRZWI WEWNĘTRZNE Czarne drzwi wewnętrzne PORTA mają solidną konstrukcję, złożoną z ramiaków poziomych i płycin, połączonych z szybą z hartowanego szkła o grubości 4 mm. Biorąc pod uwagę ich wygląd, będą idealnym uzupełnieniem wnętrz w skandynawskim i minimalistycznym stylu. Czarna okleina i liczne przeszklenia świetnie wpiszą się w ideę wnętrza, w którym dominują klasyczne kolory i dbałość o stały dopływ naturalnego światła. Dla uzyskania spójnego wyglądu, do czarnych drzwi wewnętrznych marki PORTA najlepiej dobrać czarną klamkę, np. LUNA czarna. Model będzie idealnie komponował się na tle czarnej okleiny, tworząc z nią stylową całość. Mimo tego, że wszystkie modele z kolekcji są przeszklone, te czarne drzwi PORTA sprawdzą się również w pomieszczeniach, w których domownicy będą chcieli zachować poczucie prywatności, np. w sypialni. Wszystko dzięki temu, że w konstrukcji skrzydła została zastosowana matowa szyba.

Drzwi z kolekcji PORTA VERTE HOME CZARNY to 3 modele drzwi przeszklonych z matową szybą w czarnej okleinie SUPER MATT. Te klasyczne drzwi sprawdzą się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, skandynawskich, a także glamour. Dodatkowo w modelu B.5 można zamówić wariant z szybą przezroczystą z malowanymi szprosami. Drzwi wewnętrzne z tej kolekcji można zamówić w wersji przylgowej i bezprzylgowej, dwuskrzydłowe, jako skrzydło suwane oraz w rozmiarze 60-100 cm. Szybę przezroczystą można zamówić w opcji za dopłatą.

PORTA VERTE HOME CZARNY – MODNE DRZWI WEWNĘTRZNE

Czarne drzwi wewnętrzne PORTA mają solidną konstrukcję, złożoną z ramiaków poziomych i płycin, połączonych z szybą z hartowanego szkła o grubości 4 mm. Biorąc pod uwagę ich wygląd, będą idealnym uzupełnieniem wnętrz w skandynawskim i minimalistycznym stylu. Czarna okleina i liczne przeszklenia świetnie wpiszą się w ideę wnętrza, w którym dominują klasyczne kolory i dbałość o stały dopływ naturalnego światła.

 

Dla uzyskania spójnego wyglądu, do czarnych drzwi wewnętrznych marki PORTA najlepiej dobrać czarną klamkę, np. LUNA czarna. Model będzie idealnie komponował się na tle czarnej okleiny, tworząc z nią stylową całość. Mimo tego, że wszystkie modele z kolekcji są przeszklone, te czarne drzwi PORTA sprawdzą się również w pomieszczeniach, w których domownicy będą chcieli zachować poczucie prywatności, np. w sypialni. Wszystko dzięki temu, że w konstrukcji skrzydła została zastosowana matowa szyba.

  • model B.5 z dużym, rozciągniętym niemal na całe skrzydło przeszkleniem w kształcie prostokąta – szyba podzielona jest na kilka mniejszych prostokątów, które są oddzielone od siebie za pomocą matowego szkła;
  • model L.4 z przeszkleniami w postaci mniejszych prostokątów – jest ich cztery i są rozmieszczone na całej długości skrzydła;
  • model N.3 z przeszkleniami w postaci trzech, dużych prostokątów – prostokąty są rozmieszczone symetrycznie, na całej długości skrzydła.

Skrzydła w zależności od wzoru składają się z ramiaków poziomych i płycin oraz szyb matowych wykonanych ze szkła hartowanego. Szyby matowe o grubości 4 mm

OKLEINA SUPER CZARNY MAT

KLAMKI

WKŁADKI

SZYLDY NA KLUCZE

SZYLDY ŁAZIENKOWE

N.3

L.4

B.5

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.