Cenniki

Prezentujemy atrakcyjne oferty dla wszystkich, którzy poszukują najlepszych i najtańszych drzwi. Koszty zakupu zaczynają się już od 1450 zł za bardzo wytrzymałe i zdecydowanie trwałe skrzydła o gładkim wykończeniu. Wartość wzrasta wraz z wyższym standardem oraz lepszymi parametrami materiałów. Cennik uwzględnia różne warianty tego samego modelu w przypadku drzwi Delta oraz standardowych modeli gładkich drzwi Gerda.

Na co warto zwrócić uwagę?

Ceny drzwi uwzględniają zakup skrzydła wraz z okuciami, montażem oraz progami. Ponadto w kosztach uwzględniona już została stawka VAT (8%), dzięki czemu nie zostaną doliczone żadne dodatkowe kwoty przy zakupie.

Ponadto warto zwrócić uwagę na dodatkowe oznaczenia standardu wykończenia. W przypadku wyrobów Gerdy mamy informację o modelu Standard lub Premium, co wskazuje na podstawowy lub podwyższony poziom wykończenia. Przy modelach pozbawionych dodatkowego oznaczenia, należy odczytywać to jako model standardowy. Dla wyrobów Delty zastosowano podział na modele gładkie i z tłoczeniem, zaś w uwagach znajdują się dodatkowe informacje, odnośnie m.in. klasy, rodzaju ościeżnicy itp.

Tanie, tańsze, najtańsze…

Proponujemy bardzo okazyjne ceny. Są to często najtańsze oferty produktów o tak dobrych parametrach technicznych. Dbamy o zapewnienie konkurencyjnej oferty, jednocześnie zapewniając dobre gatunkowo produkty. Gwarantujemy korzystny stosunek ceny do jakości proponowanych wyrobów.

logo-delta

 

CENNIK DRZWI DELTA

 

 

CENNIK DRZWI GERDA