SERWIS

SERWIS/WYMIANA WKŁADEK

SERWIS

Od prawie 20 lat nie tylko sprzedajemy i pomagamy montować systemy wejściowe, ale również zajmujemy się ich kompleksowym serwisem. Nasi profesjonalni pracownicy doradzą Państwu w wyborze odpowiednich zabezpieczeń.

Poradzimy sobie z każdym, nawet bardzo trudnym i skomplikowanym problemem. Wymiana zamków czy wkładki jest wykonywana przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu jest szybka i fachowa.

W skład naszych usług wchodzi m.in. wymiana wkładki zamka w drzwiach i okuć firm Gerda i Delta. Wykonujemy także serwis drzwi Gerda i Delta gwarancyjny, jak i pozagwarancyjny.

Nasze biura handlowe mieszczą się w Krakowie, dlatego do mieszkańców tego miasta skierowana jest głównie nasza oferta. Zachęcamy do zadzwonienia do nas i szczegółowego opisania problemu (co pozwoli na zabranie odpowiednich narzędzi) – dzięki temu problem rozwiążemy szybko i fachowo.

Serwis i prace naprawcze drzwi

W ramach naszych usług zajmujemy się również naprawą drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych oraz wewnętrznych. Każde drzwi wymagają regularnego serwisowania, dzięki temu można mieć pewność, że będą one służyć przez wiele lat. Profile wejściowe narażone są przede wszystkim na działanie czynników pogodowych, np. silnego wiatru, intensywnego słońca lub zimna Z biegiem czasu w drzwiach zużywają się uszczelki, najczęściej wskutek upływu lat parcieją lub dochodzi do powstawania ubytków na ich powierzchni. Może się też okazać, że konieczna jest wymiana wkładek zamkowych. Do popularnych napraw w przypadku drzwi należy zatem:

  • wymiana okuć – nasi pracownicy odpowiednio regulują profile, dzięki czemu zniwelowane zostają szpary lub szczeliny,
  • naprawa zamków oraz zawiasów – wskutek zużycia tych elementów drzwi zaczynają nieprawidłowo lub ciężko pracować. W skrajnych przypadkach nie da się ich prawidłowo zamknąć. Zajmujemy się szybką wymianą zamków oraz zawiasów,
  • wymiana uszczelek – aby elementy te zachować dłużej w idealnym stanie, należy je regularnie czyścić oraz pokrywać specjalnym preparatem. Gdy uszczelki zużyją się, nasi specjaliści wymienią je na nowe.

Ponadto, serwisujemy oraz naprawiamy również drzwi antywłamaniowe, wymagające specjalistycznej konserwacji, z tego względu, że są one zazwyczaj wyposażone w rygle wielopunktowe, które zapobiegają niechcianemu wyważeniu. Warto zatem zdecydować się na naszą pomoc.

Serwis okien

Okna należy regularnie czyścić oraz poddawać konserwacji. Do podstawowych prac serwisowych należy regulacja okuć oraz smarowanie uszczelek i zawiasów. Najczęstszymi przyczynami usterek w przypadku tych profili jest nieprawidłowe użytkowanie lub wadliwy montaż. Chcąc zamontować zatem nowe okna, warto zdecydować się na usługi naszej firmy, gdyż zatrudniamy wyłącznie fachowców z długoletnim stażem.

Oprócz montażu podejmujemy się również prac związanych z serwisem i naprawą okien PVC. Do przykładowych zadań ekipy należą:

  • wymiana lub naprawa elementów okuć, np. klamek, osłonek, zawiasów,
  • naprawa uszkodzonych pakietów szybowych,
  • wymiana ramy lub skrzydła,
  • konserwacja, wymiana uszczelek.

Wymiana zamków Kraków 

Drzwi i okna to główne elementy budowlane budynków. Stare, zużyte lub uszkodzone zamki mogą stać się łatwym celem dla włamywaczy. W ramach naszej oferty zajmujemy się wymianą zamków na nowe. Prace zaczynamy od demontażu starego zamka, czyli odkręcamy śruby mocujące oraz wyjmujemy stary zamek z drzwi czy okna. W zależności od modelu, może to wymagać użycia różnego rodzaju narzędzi. Następnie, nowy zamek wkładamy w miejsce starego. Jest on przez nas odpowiednio przykręcany i zabezpieczany. Ważne jest, aby nowy zamek pasował idealnie do drzwi lub okna, by zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo. Nasze usługi świadczymy na terenie Krakowa.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.