NA STARE OŚCIEŻNICE

Drzwi na stare ościeżnice

NA STARE OŚCIEŻNICE

Nasza firma realizuje usługę dopasowania nowych drzwi do starych ościeżnic. Takie rozwiązanie możemy zastosować, gdy wykonujemy montaż drzwi wewnętrznych pokojowych oraz łazienkowych. Jesteśmy wówczas w stanie bez ingerowania w istniejącą framugę zamocować nowe skrzydło. Montaż drzwi na stare ościeżnice polega na dostosowaniu nowego skrzydła poprzez jego podcięcie, struganie, itp. w taki sposób, aby najlepiej dopasowały się do istniejącej już konstrukcji.

W razie potrzeby wymieniane są także zawiasy w futrynach na nowe srebrne ocynkowane modele, dzięki czemu nowe drzwi na starych metalowych ościeżnicach dobrze się trzymają. Ponadto takie rozwiązanie wiąże się z mniejszym nieporządkiem – nie musimy wybijać istniejącej framugi. Nie oznacza to jednak, że zadanie pochłania mniej czasu. Niekiedy idealne dopasowanie nowego skrzydła wewnętrznego na starej ościeżnicy może wymagać kilkukrotnych poprawek i docinania – zależy nam na idealnym efekcie.

Ościeżnica na życzenie klienta może być obklejona pod kolor nowego skrzydła. Usługa dopasowania jest realizowana na bazie produktów firmy DRE. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw i instytucji. Z naszych usług mogą skorzystać również obiekty zabytkowe, gdzie wybicie starych framug jest zbyt ryzykowne.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.