Produkty

DRZWI RAMOWE

VETRO E

  • Skrzydło bezprzylgowe - Krawędź bez przylgi w kolorze czarnym , gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 w kolorze czarnym (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy) , zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy w kolorze czarnym Do skrzydła polecamy ościeżnicę w kolorze czarnym.
  • Skrzydło przesuwne - System przesuwny naścienny DRE, przeznaczony jest do drzwi jedno lub dwuskrzydłowych, wewnątrzlokalowych, w wariancie przesuwnym , Może być zastosowany do drzwi będących w naszej ofercie, w wykończeniu: DRE-Cell, folii 3D, laminatach CPL, okleinach naturalnych, a także drzwi malowanych , W ofercie posiadamy dwa rodzaje systemów przesuwnych: NS - system montowany bezpośrednio na ścianę NT - system montowany z użyciem tunelu regulowanego

Rama skrzydła wykonana z płyty MDF wzmocniona sklejką, wypełniona płytą wiórowo otworową. Rama z wypełnieniem obłożona jest obustronnie płytą HDF pokrytą laminatem synchronicznym. Szyba laminowana hartowana DECORMAT gr. 8 mm o stałej szerokości (niezależnie od szerokości skrzydła) lub szyba laminowana hartowana czarna (nieprzezierna) 8 mm o stałej szerokości (niezależnie od szerokości skrzydła)

W standardzie

  • skrzydło malowane lakierem akrylowym UV
  • szyba laminowana hartowana DECORMAT gr. 8 mm o stałej szerokości (niezależnie od szerokości skrzydła) lub szyba laminowana hartowana czarna (nieprzezierna) 8 mm o stałej szerokości (niezależnie od szerokości skrzydła)
  • wypełnienie płyta wiórowa otworowa
  • rama z płyty MDF wzmocniona sklejką
  • płaszczyzna skrzydła oklejona płytą laminowaną, synchroniczną o grubości 3 mm lub 4 mm

Opcje za dopłatą

NETTO
BRUTTO
podcięcie wentylacyjne 20 zł 24,60 zł
trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) 90 zł 110,70 zł

 

Drzwi zbudowane w oparciu o ramę składającą się z dwóch poziomych i pionowych ramiaków z wypełnieniem w postaci wewnętrznych paneli, płycin lub szyb. Wykonane z MDF. Szerokość ramiaka pionowego 160 mm.

BIAŁY

ECRU

LATTE

POPIELATY

DĄB HALIFAX NATURALNY

DĄB HALIFAX SZARY

DAB HALIFAX TABAC

WIĄZ BIAŁY PEMBROKE S126

WIĄZ CIEMNY FRONDA S156

WIĄZ NATURALNY PEMBROKE S128

KLAMKI

WKŁADKI

SZYLDY NA KLUCZE

SZYLDY ŁAZIENKOWE

VETRO E

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.