Produkty

STOLLAR

LIV LINE 82

  • Okna Liv Line to produkt klasy premium. Zostały stworzone na podstawie niemieckiego systemu SCHÜCO. Jest to produkt o głębokości profila równej 82,5 mm. Jego 7 – komorowa budowa umożliwia nam uzyskanie rewelacyjnego bilansu energetycznego, co przekłada się na redukcję szkodliwej emisji CO2 do atmosfery. Jest to nasz indywidualny wkład w ochronę środowiska. Wysokie wymagania w zakresie szczelności oraz funkcjonalności zapewnia uszczelnienie środkowe oraz oporowe w postaci trzech uszczelek wykonanych z tworzywa EPDM – materiału z najwyższej półki. Okna Liv Line to połączenie ponadczasowego wzornictwa z funkcjonalnością.Dzięki bogatej kolorystyce okien jesteśmy w stanie nadać każdemu domowi niepowtarzalny styl i dopasować produkt do indywidualnej potrzeby klienta. Nasze okna zostały wzbogacone o unikatową okleinę SCHÜCO AutomotiveFinish. Dzięki temu nasze okna zyskują niepowtarzalny metaliczny kolor oraz niesamowitą odporność na warunki atmosferyczne. Bezpieczeństwo to dla nas bardzo istotne zagadnienie, dlatego dbamy o jak najlepszą wytrzymałość naszych produktów. Zaprojektowaliśmy okno Liv Line na podstawie niezawodnego okucia SIEGENIA TITAN, które spełnia klasę RC1 oraz RC2.
Kształt: KANCIASTY
Liczba komór: 7
Grubość profilu: 82,5 mm
  • Doskonały 7 – komorowy profil ościeżnicy i skrzydła, który zapewni znakomitą izolację cieplną dla całego domu. Uszczelnienie środkowe oraz oporowe w postaci trzech uszczelek zostały wykonane z tworzywa EPDM.
  • Grubość szklenia 48 mm.
    Istnieje możliwość zastosowania szyb bezpiecznych, hartowanych, przeciwsłonecznych oraz o podwyższonej izolacyjnośći akustycznej.

ZŁOTY DĄB

DĄB BAGIENNY

ORZECH

ZIELONY

MAHOŃ

SZARY

WISNIA

SOSNA GÓRSKA

SIENNA PN NOCE

SIENNA PR ROSSO

ORZECH NATURALNY

ORZECH WŁOSKI

MACORE

OREGON

KREMOWY

GRANATOWY

JASNY DĄB

DĄB RUSTYKALNY

DAGLEZJA

ANTRACYT

CZEKOLADOWY

SREBRZYSTY

RAL7040

RAL8014

RAL7015

RAL7016

CIEMNY BRĄZ

BIAŁE ALUMINIUM

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.