Produkty

Drzwi wewnętrzne

ESTRA

  • Znajdujące się w szerokiej ofercie DRE drzwi ramowe Estra to propozycja dla klientów ceniących surowy, elegancki wygląd skrzydeł wewnętrznych. Nienaganna estetyka to główna cecha wyróżniająca modele z tej serii. Zastosowaliśmy w nich płyciny płaskie pozbawione frezów dekoracyjnych, dzięki czemu produkt jest uniwersalny i świetnie komponuje się z wieloma aranżacjami. W przypadku drzwi Estra dostępnych jest kilka rodzajów oklein, którymi można wykończyć ich powierzchnię. Nie bez znaczenia są też kwestie wytrzymałości skrzydła. Postawiliśmy na konstrukcję ramową, wykorzystując do produkcji wysokiej jakości płyty drewnopochodne. Charakterystyka modelu pozwala na zastosowanie w nim jednego, dwóch lub nawet trzech przeszkleń o wybranym stopniu przepuszczalności światła. Asortyment obejmuje zarówno wersję przylgowe, jak i bezprzylgowe. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na ich temat – w przypadku wątpliwości fachową pomoc zapewnią nasi doradcy, z którymi klienci mogą kontaktować się w godzinach pracy DRE.

Ramiaki skrzydła wykonana z płyt drewnopochodnych, płyciny płaskie MDF gr. 16 mm. Grubość ramiaków pionowych wynosi 40 mm. W drzwiach zastosowano szybę MAT DRE o grubości 4 mm.

Opcje za dopłatą

NETTO
BRUTTO
listwa przymykowa drzwi dwuskrzydłowych bezprzylgowych 17 zł 20,91 zł
skrzydła “90” i “100” 18 zł 22,14 zł
tuleje wentylacyjne tworzywowe 1 szt. 4 zł 4,92 zł
tuleje wentylacyjne stalowe 1szt. 35 zł 43,05 zł
podcięcie wentylacyjne 20 zł 24,60 zł
skrzydło bezprzylgowe rozwierne 55 zł 67,65 zł
drzwi dwuskrzydłowe cena skrzydła x2 zł 0,00 zł
trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) 90 zł 110,70 zł

Opcje bez dopłaty

  • otwory pod tuleje wentylacyjne
  • szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta

 

Drzwi zbudowane w oparciu o ramę składającą się z dwóch poziomych i pionowych ramiaków z wypełnieniem w postaci wewnętrznych paneli, płycin lub szyb. Wykonane z MDF. Szerokość ramiaka pionowego 160 mm.

BIAŁY MAT

JASNA SZARA MAT

CIEMNA OLIWKA MAT

CIEMNY NIEBIESKI MAT

CZARNY MAT 2

KLAMKI

WKŁADKI

SZYLDY NA KLUCZE

SZYLDY ŁAZIENKOWE

ESTRA 1

ESTRA 2

ESTRA 3

ESTRA 4

ESTRA 5

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.